Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Zkušenosti klientů realitní kanceláře AVAPO - OPAVA

Zkušenosti, doporučení a reference při prodeji, koupi či pronájmu na našich webových stránkách jsou od klientů, kteří přes naši realitní kancelář prodali, pronajali nebo koupili nemovitost. Napsání doporučení nebo reference po skončení obchodu není žádná povinnost a záleží na každém kupujícím nebo prodávajícím, jestli se rozhodnou a doporučení nebo referenci nám napíšou. Děkujeme všem, kteří nám napsali za velmi pěkné doporučení a reference, které nám dávají velkou chuť do dalších obchodů.

                                                                                                                                                                       majitelé společnosti  Jana & Michal Palovi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Božena Bedrlíková, prodej bytu 1+1 v Krnově 

Vážená paním Palová, chtěla bych Vám moc poděkovat za úspěšný prodej, velice milé, vstřícné a profesionální jednání. Vše probíhalo hladce. S pozdravem  B. Bedrlíková. 

10. září 2021

Anna Pavelková, prodej RD Pustá Polom

Paní Palová chci Vám poděkovat za všechno co jste pro nás udělala moc děkuji za krásné jednání s prodejem domu, byla jste moc vstřícná a hodná všem doporučim vaši realitní kancelář ještě jednou moc děkuji přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. Pavelková

31. srpna 2021

 

Jana Firley, pronájem bytu 2+1 ul. Krnovská, Opava

Spolupráce s panem Palou z AVAPO je přesně taková, o jaké sníte, když se na realitní kancelář obracíte. Všechny dohody fungují, očekávejte profesionální a milý a lidský přístup, pomoc ve více oblastech celé záležitosti, opravdu jsem se cítila jako opečovávaný klient. Příště se budu opět obracet jedině na Avapo :) 

25. července 2021

 

Ing. Pavel Stehlík, prodej bytu 2+kk Ovocná, Opava

Na realitní kancelář AVAPO jsme se obrátili již po druhé. Poprvé při koupi a nyní také při prodeji nemovitosti. Oceňuji velmi profesionální přístup a bezproblémové proběhnutí celého procesu. Na prodeji jsem také velmi ocenil, že jsme si na začátku nastavili pravidla a dále jsem nemusel nic řešit (prohlídky, katastr apod.). O vše se velmi pečlivě postaral pan Pala, který mě pravidelně informoval o celém průběhu.

30. března 2021

 

Klára Marková, koupě RD Deštné

Velmi děkuji za profesionální a přesto milý a trpělivý přístup . Dům je nádherný. Děkuji za splněný sen.

31. ledna 2021

 

Mgr. Táňa Závacká, pronájem bytu 2+1 A. Sovy, Opava

Rychlé vyřízení mé zakázky díky paní makléřce Palové. Je profesionál ve svém oboru a zná velmi dobře oblast realit. Paní Palová zajistila všechny právní úkony, které bylo třeba udělat. Jsme rádi, že jsme se obrátili právě na ni. Maximální spokojenost. Děkujeme a určitě Vás budeme doporučovat. 

10. ledna 2021

 

Olga Dostálová: prodej bytu 1+1 ul. 17. Listopadu, Opava

Při prodeji bytu jsem využila služeb RK AVAPO, kterou zastupoval Ing.Pala. Spolupráce byla bezchybná, na vysoké profesionální úrovni.Cením si jeho maximální ochutu vyjít vstříc klientovi a tak usnadnit převod bytu na nového majitele.Po svých zkušenostech ji vřele doporučuji všem kteří využívají služeb realitních kanceláří.Ještě jednou za vše panu Ing.Palovi děkuji. Olga Dostálová

26. listopadu 2020

 

Mgr. Helena Puhačová: prodej bytu 3+1 ul. Ratibořská, Opava

Při prodeji bytu své devadesátileté matky jsem na doporučení své kamarádky využila služeb RK AVAPO. Spolupráce s paní Palovou byla příjemná a bezchybná i přes ztížené podmínky způsobené nejen nouzovým stavem v době korona virové pandemie, ale i tím, že jsem jednala v zastoupení a na všechny kroky spojené s prodejem jsem potřebovala plné moci. I v tom mně paní Palová moc pomohla. Velmi za všechno děkuji. Mgr. Helena Puhačová.

14. června 2020

 

Ing. Pavel Böhm: prodej bytu 2+1 ul. Seifertova, Krnov

S panem Ing. Palou jsem si dojednal scénář pronájmu bytu v Opavě a prodeje bytu v Krnově. Obojí proběhlo hladce a rychle i v době korona virového nouzového stavu.

11. května 2020

 

manželé Evjákovi: prodej bytu 3+1 Bílovecká, Opava

děkujeme za odbornou pomoc při prodeji našeho bytu. Velmi oceňujeme profesionalitu, rychlé jednání a vstřícný přístup :-).
 
4. února 2020

 

Petra Kubínová: koupě bytu 3+kk Bolatice

Upřímně jsem se s tak profesionálním jednáním v oblasti realit ještě nesetkala. Realitní kancelář AVAPO mohu jen doporučit! Profesionalita, preciznost, vstřícnost, práce nad rámec poskytovaných služeb - takto můžu popsat zprostředkování koupě bytu v osobním vlastnictví. Děkujeme za pefektní spolupráci a na základě vlastních zkušeností Vás určitě doporučíme dále.

8. ledna 2020

 

Jolana Chovancová: prodej bytu 2+kk ul. Veleslavínova, Opava

Dobrý den, při prodeji bytu jsme poprvé využili služeb RK, AVAPO jsme zvolili na základě kladných referencí z okolí a rozhodně se k nim musím připojit. Za nás všem ráda spolupráci s paní Palovou doporučuji, oceňuji zejména profesionalitu, ochotu, trpělivost, vstřícnost, milou a bezproblémovou komunikaci. V budoucnu, bude li to potřeba už vím rovnou na koho se s prodejem či pronájmem nemovitosti obrátím. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Chovancová Jolana, Opava.

6. prosince 2019

 

Lucie Hajduková:  prodej bytu 4+1 ul. Dostojevského, Opava

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Máme s panem Palou opakovanou zkušenost, vždy bylo vše perfektní, nikdy nevázla komunikace, jednání vždy rychlé a férové, milý a vstřícný přístup a hlavně i rady a úkony nad rámec běžných služeb ostatních realitek.

8. listopadu 2019

 

Radek Pustina: prodej  bytu 3+1 ul. 17. Listopadu, Opava

Jednoznačně doporučuji. Spolupráce při prodeji bytu byla výborná. Zejména oceňuji komunikaci a vysvětlení všech detailů.

25. října 2019

 

Soňa Lišková: koupě bytu 1+1 ul. Jaselská, Opava

Dobrý den paní Palová, děkuji vám za informace a vaši spolupráci. Byla jsem velice spokojena, škoda jen, že nejsou na různých institucích, tak příjemní a milí úředníci jako vy. Pokud bych v budoucnu potřebovala vaše služby, určitě se na vás obrátím.Tak ještě jednou, moc děkuji s pozdravem Lišková

4. října 2019

 

Ivana Römerová: koupě bytu 2+1 Hlavní, Opava, Kylešovice

Dobrý den p. Palová, chtěla bych vám velice poděkovat za vaši perfektní profesionalitu a přístup k zákazníkovi. Byla jsem nadšená s vašim přístupem a znalostmi, které mi dokonale pomohly ke koupi nemovitosti. Budu  vaši realitní kancelář všude vřele doporučovat. 

30. září 2019

 

Prodej bytu 3+1, ul. Sokolovská, Opava, koupě bytu 3+kk, Provaznická, Opava

Prostřednictvím realitní kanceláře AVAPO jsme v roce 2020 prodávali byt 3+1 a zároveň kupovali byt nový. Vše v Opavě. Se zajištěním veškeré agendy v obou transakcích jsme byli maximálně spokojeni. Velice oceňujeme vstřícnost, korektnost a naprostou spolehlivost. Komunikace jak s panem inženýrem Palou, tak i s jeho paní, byla vždy na profesionální, vysoce odborné úrovni. Zároveň si ceníme lidského přístupu jich obou k nám jako ke klientům. Můžeme všem jejich služby vřele doporučit. manželé Štellarovi.

16.září 2020

 

 

Lenka Čermáková: prodej zahrady ul. Otická

Při spolupráci s p.Palou jsem byla maximálně spokojená jak s profesionalitou,tak s rychlostí a milým,vstřícným přístupem.Určitě doporučím známým.

13. září 2019

 

Vera Emanovská: Pronájem bytu 2+1 ul. Antonína Sovy, Opava

Pro zprostředkování pronájmu bytu jsem oslovila r.k. AVAPO, jmenovitě paní Janu Palovou. A mohu bez jakýchkoli pochybností konstatovat, že jsem již dlouho nesetkala s tak profesním,seriózním a příjemným jednáním. Velmi děkuji za poskytnutí kvalitních služeb a velmi doporučuji! Věra Emanovská, Ostrava.

1. června  2019

 

Tomáš Krecioch: prodej bytu 2+1 ul. Mánesova, koupě bytu menšího 2+1 ul. Otahálova, Opava

Profesionalita, vstřícnost, pružnost, rychlé jednání, poctivost a milý úsměv k tomu, to jsou vlastnosti, které při práci používá paní Jana Palová, r.k. AVAPO. Moc děkuji při podeji bytu a koupi nového při čemž nedošlo k žádné chybě a problému. Při každé příležitosti vřele doporučuji všem co mají zájem o takovou akci. Ještě jednou dík. S pozdravem Tomáš Krecioch

24. května 2019

 

Ilona Mrůzková: pronájem bytu v obci Raduň

Poděkování AVAPU. Už podruhé jsem se obrátila na AVAPO s nabídkou podnájmu samostatného bytu v rodinném domě v Raduni. A podruhé se mi dostalo obrovské profesionality, pružnosti, slušnosti a už podruhé máme díky AVAPU v domě se zahradou velmi seriozní podnájemníky, za které jsme rádi. Ilona Mrůzková

10. dubna 2019

 

Tomáš Kolman: koupě bytu 3+1 ul. Holasická, Opava

Spolupráce proběhla ukázkově, byli ochotní nám vyjít vstříc, když jsme chtěli upravit smlouvu, vše (včetně převodů financí) proběhlo bez jakéhokoliv zdržování. Férové, přímé, profesionální. Děkujeme! K tomu připojuji i poděkování za doporučení na finančního poradce (Vít Schindler), který pro nás byl velkou pomocí. 

6. března  2019

 

Adéla Hořínková: prodej bytu 1+1 ul. Horní náměstí, Opava

S realitní kanceláří mám velmi dobrou zkušenost. Sice se budu opakovat - profesionální přístup, zárověň trpělivý a lidský, ale přesně tento dojem jsem ze spolupráce měla také. Děkuji.

10. února 2019

 

Nikola Václavíková: prodej bytu 2+1 ul. Liptovská, Opava

Spolupráce s realitní kanceláří, zejména s paní Palovou byla skvělá. Oceňujeme profesionální přístup, servis po prodeji nemovitosti a lidský přístup. Všem doporučujeme a děkujeme.

8. ledna  2019
 

Ing. Libuše Lukáčová: prodej dvou bytů ul. Kasárenská, Zeyerova, Opava

V RK Avapo pracuji profesionálové, kteří neslibují co nemohou splnit. Ctí dohody a jednají fér. Můžu jenom doporučit.

2. ledna  2019

 

Aleš Vranik: prodej bytu 1+1 nám. Svaté Trojice, Opava

Všem kdo chtějí prodat či koupit nemovitost, vřele doporučuji realitní kancelář Avapo,prodával jsem byt a komunikace a spolupráce s paní Palovou byla výborná. Ještě jednou děkuji. Aleš Vranik

28. listopadu 2018

 

Petr Hamrozi: prodej chaty Hradec nad Moravicí

Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři AVAPO za zprostředkování prodeje,za profesionální služby,vstřícné milé jednání a rychlost při vyřízení všech formalit spojených s prodejem nemovitosti.Můžeme Všem vřele doporučit.

1. září 2018

 

Ba Vecerkova: prodej bytu 1+1 Antonína Sovy, Opava

Velice hodnotím profesionalitu a vstřícnost. S panem Černohorským jsem byla velmi spokojena. Ráda se na tuto realitní společnost obrátím znovu v případě potřeby

31.srpna 2018

 

Monika Koukolová:

Prodávali jsme s manželem dva byty a jeden kupovali. Všechny prostřednictvím realitní kanceláře AVAPO a byli jsme velmi spokojeni. Mile mne překvapila vstřícnost, preciznost a výborná komunikace během celého období od přípravy inzerce až po zápis nového vlastnictví do katastru. Děkujeme a vřele doporučujeme.

10. srpna 2018

 

Ing. Jaroslav Zeman: prodej bytu 2+1 Otická, Opava

Jednalo se o prodej bytu a bylo to druhé využití služeb firmy AVAPO. Velmi oceňuji profesionalitu, vstřícnost a rychlost služeb, stajně jako komunikaci mezi námi. Vřele doporučuji tuto firmu.

3. července 2018

 

Mgr. Tereza Puhačová: Koupě domu v obci Hnojník, Frýdek - Místek

Velice profesionální a příjemné jednání i spolupráce. Nákup nemovitosti proběhl velice hladce, s panem Palou jsme byli nadmíru spokojeni. Služby realitní kanceláře AVAPO můžeme jen doporučit.

21. června 2018

 

Jana Salmanová: Prodej bytu 0+1 Edvada Beneše, Opava

Ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům realitní kanceláře AVAPO za špičkově odvedenou práci a profesionální jednání při prodeji mého bytu. Do budoucna přeji hodně úspěchů. Jana Kupková.

11. května 2018

 

David Střižík: prodej bytu 2+1 nám. Svaté Hedviky, Opava

V loňském roce jsem prostřednictvím RK AVAPO realizoval prodej bytu v Opavě. Byl jsem nadmíru spokojený s rychlostí realizace a se vstřícným a profesionálním přístupem makléře. Takže dodatečně ještě jednou děkuji, přeji hodně úspěchů a s důvěrou se na RK AVAPO opět obrátím nebo vás alespoň doporučím. David Střižík

9. února  2018

 

Marta Kovalská: prodej bytu 3+1 Provaznická, Opava

Avapo vřele doporučuji jsou rychlí, ochotní, příjemní a vaši nemovitost dobře prodají k vaší spokojenosti.

24. ledna 2018

 

Kateřina Kopecká: prodej bytu 2+1 Solná, Opava

Dobrý den paní Palová, chtěla bych Vám poděkovat za bezproblémový prodej bytu vč. vyřízení všech náležitostí s úřady. Využití služeb RK AVAPO budu dále doporučovat. Ještě jednou děkuji za příjemné a seriózní jednání. Kateřina Kopecká

24. ledna 2018

 

Mirka Čechová: prodej bytu 3+1 Na Spojce, Opava, Komárov

Moc děkuji realitní kanceláří Avapo a jmenovitě paní Janě Palovė za vstřícné a profesionální jednání a pomoc s prodejem bytu. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Jsem maximálně spokojená a ráda, že jsem si vybrala zrovna Vaši kancelåř. Můžu vřele doporučit

5.ledna 2018

 

Mgr. Miroslava Slavíčková: koupě bytu 2+1 nám. Svaté Hedviky, Opava

chtěla jsem ve zkratce pochválit vzájemnou spolupráci při získání bytu přes Vaši realitní kancelář. Po celou dobu jste byl ochotný, vstřícný a plně jste vyslyšel a tudíž splnil mé požadavky na byt, který jsem následně získala. Rovněž si cením rad, které jste mi  v průběhu našich setkáni poskytoval. Jsem ráda, že jsme natrefila na člověka na správném místě.  (prodej bytu realizoval makléř Ing. Michal Pala)

21. listopadu 2017

 

Alena Jančurová: prodej RD Mladecko

S přístupem a jednáním pana Paly jsme byla velice spokojená. Vřele doporučuji a děkuji Jančurová Alena

9. listopadu 2017

 

Ing. Ludmila Vanderková, pronájem bytu 1+1 U Synagogy, Opava

Děkuji panu Janu Černohorskému za vstřícný přístup, flexibilitu, rychlé jednání a také paní Janě Palové za rady a profesionalitu při pronájmu bytu. Mohu všem, kteří váhají s oslovením realitní kanceláře, aby tak učinili, a AVAPO tímto vřele doporučuji.  Max. spokojenost.

3. října 2017

 

Mgr. Iveta Frkalová, Mgr. Tomáš Frkal: prodej bytu 2+1 Stojanova, Opava

Touto cestou bychom rádi poděkovali realitní kanceláři AVAPO – zejména panu Palovi za perfektní a profesionální přístup v oblasti prodeje naší nemovitosti. Výborná spolupráce, vstřícný přístup, všeobecný přehled, ochota a empatie jsou stěžejními přednostmi této kanceláře. Vřele doporučujeme, neboť jsou zárukou kvality a dobře odvedené práce. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.  Manželé Frkalovi

14. září 2017 

 

Mgr. Pavla Güttnerová: prodej bytu 4+1 Englišova, Opava

Profesionální přístup, výborná informovanost o každém kroku transakce

8. září 2017

 

Jiří Trefil: prodej bytu 3+1, Rolnická, Opava, Kateřinky

Velmi vstřícný a profesionální přístup. S prodejem bytu jsem byl velmi spokojen. Vřele doporučuji.”

9. srpna  2017

 

Michaela Bláhová: koupě bytu 3+1 Edvarda Beneše, Kateřinky

Přes Avapo jsem před pár lety koupili byt a teď když hledá ségra, také hledá zde. Všichni jsou moc milí a pomůžou s čímkoli :-)

12. června 2017

 

Lenka Martínková: prodej bytu 3+1 Hlavnice

Dobrý den, my můžeme kancelář Avapo jen doporučit. Prodávali jsme byt u Opavy a žijeme v Uk...vše proběhlo na naprosté profesionální úrovni, milé a příjemné jednání, což v Česku se vyskytuje jen zřídka. Moc děkujeme a v případě, že bychom chtěli něco koupit, bychom na 100% kontaktovali opět kancelář Avapo. Moc děkujeme.

23. května 2017

 

Ilona Mrůzková: pronájem bytu 2+1 v Raduni

Poděkování pro pana ing. Michala Palu a AVAPO. Poté, co jsme se rozhodli pronajmout byt v našem rodinném domě, ve kterém žijeme sami dva s manželem, jsme shodou náhod vstoupili do spolupráce s AVAPO, o které jsem do té doby nevěděla - velká škoda pro mě!  Musím jen doporučit!  Pan makléř vždy profesní, s příjemnou komunikací, řekla bych i s citem pro skloubení osobnosti nabízejícího a poptávajícího.  Naši požadovanou cenu za pronájem po "neúspěšných několika dnech v nabídce" doporučil upravit  a po pár dnech v nabídce AVAPO už máme nájemníka, se kterým si jistě budeme v užívání rodinného domu se zahradou rozumět. Tak ať se mu u nás líbí a AVAPU tímto mnohokrát děkuji.  Ilona Mrůzková, Raduň

22.května 2017

 

Hana a Bořivoj Frýbovi: prodej bytu 4+1 17. Listopadu, Opava

Vážená paní Palová, rádi bychom Vám poděkovali za skvěle odvedenou práci, ochotu a vstřícnost při realizaci prodeje našeho bytu. Ceníme si Vašeho profesionálního a lidského přístupu. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě AVAPO - doporučujeme všem. Byla radost s Vámi spolupracovat. Přejeme hodně dalších spokojených zákazníků. Ještě jednou - DĚKUJEME.  Hana a Bořivoj Frýbovi

9. května 2017

 

Lenka Waclawiecová: prodej bytu 1+1 Mírová, Opava

Všem, co se ještě nerozhodli pro tu správnou realitní kancelář! V roce 2015 jsem se bláhově pasovala do role realitního makléře-amatéra a pokoušela jsem se prodat vlastní byt. Následovala lavina telefonátu od zájemců, různých realitních kanceláří, za účelem zprostředkování prodeje mého bytu. Upřímně? Byl to hon na lišku! Rozhodla jsem se pro dvě realitní kancelaře, avšak profesionální spolupráci jsme si představovali zřejmě každý jinak. Když bylo nejhůře, objevili se manželé Palovi z realitní kanceláře AVAPO s.r.o. Již při prvním osobním kontaktu si získali mé veškeré sympatie a důvěru. Velice oceňuji jejich přístup a péči o klienta, kvalitní realitní servis – veškeré záležitosti, včetně těch méně příjemných vyřídili obratem a přitom s úsměvem. I přes nedůvěru k realitním kancelářím z důvodu špatných zkušeností dokázali přesvědčit, že realitní profesionálové ještě existují. To je důvod, proč se na ně v budoucnu kdykoliv obrátím. Ještě jednou děkuji za vše!

22. března 2017

 

Ing. Hana Říčná: prodej pozemků a koupě bytu 1+1 Nerudova, Opava

Děkuji realitní kanceláři Avapo za naprosto perfektní přístup týkající se prodeje nemovitosti. Profesionální, čestné, milé a vstřícné jednání, se kterým jsem se zde setkala bylo bezkonkurenční. Kudy chodím, tam chválím!

24. února 2017

 

Mgr. Irena Grygarová:  pronájem bytu 2+1 Liptovská, Opava

Pronajímám byt přes paní Palovou a mohu také doporučit. Paní Palová je velmi seriózní, rychlá a vstřícná. Děkuji.

21. února 2017

 

Anna Krayzlová: koupě bytu a pronájem bytu 2+1 Mařádkova, Opava

R.K. AVAPO můžeme všem v ř e l e d o p o r u č i t. Koupili jsme díky této R.K. hezký byt, také pronajali a jsme s jejich službami velmi, velmi spokojeni. Především oceňujeme profesionální a lidský přístup paní Jany Palové, její odborné znalosti, seriozní jednání a velikou ochotu pomoci v každé situaci. Moc za to d ě k u j e m e  a  celé společnosti přejeme mnoho potěšených klientů do tak vysoké míry spokojenosti, jako je ta naše. Manželé Krayzlovi.

16. února 2017

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci